WAŻNE INFORMACJE O HERBACIE MATCHA

Czy już pisałam, że herbata Matcha jest unikalna ?

Wyjątkowy jest nie tylko proces produkcji herbaty Matcha, ale i postać, w jakiej ją pijemy lub spożywamy w innych produktach.
Zastanawiasz się, czym oprócz niesamowitego aromatu, delikatnego smaku i jedynego w swoim rodzaju koloru, Matcha odróżnia się od innych zielonych herbat ?

UWAGA ! Matcha to de facto sproszkowane na drobniutki puder całe liście zielonej herbaty w dodatku tej najwyższej jakości, czyli tenchy ! Gdy pijesz herbatę Matcha, dostarczasz do swojego organizmu kilkakrotnie więcej składników odżywczych niż podczas picia zwykłego naparu z liści zielonej herbaty.

Jak duża jest to różnica ? Otóż jedna filiżanka Matchy jest równowartością 10 filiżanek zwykłej zielonej herbaty…

Jeśli chcesz poznać jeszcze więcej zaskakujących faktów, które mogą mieć znaczenie dla Twojego zdrowia i podniebienia ? Zapraszam tu.

Zapewne troszczysz się o swoje zdrowie ?

To prawda, być może nie jesteś zainteresowana kupnem herbaty Matcha i jak najbardziej masz do tego prawo, jako osoba dokonująca samodzielnych, a zwłaszcza świadomych wyborów. Ale skoro już tu jesteś i czytasz, to może zainteresuje Cię sposób, w jaki ludzie poprawiają swoje życie i urozmaicają w niebanalny sposób kuchnię, korzystając z zielonej herbaty Matcha.
Podczas lektury tej strony zaczniesz dowiadywać się, jak dobierać oraz wykorzystywać zieloną herbatę i coraz poważniej traktować pomysł, aby kupić herbatę Matcha.
W trakcie czytania poniżej zamieszczonych faktów można w pełni sobie uświadomić, że zakup herbaty umożliwi jeszcze lepsze zadbanie o zdrowie swoje, Twych najbliższych i jednocześnie wykreuje niepowtarzalną atmosferę robiącą piorunujące wrażenie na gościach.
Ciekawa jestem jak Ty je odbierzesz…

Zacznijmy od porównania herbaty Matcha z inną zieloną herbatą i z kawą.

Składniki odżywcze w 10 g Matcha Inna zielona herbata Kawa
Kofeina 0.34 g 0.02 g 0.06 g
Polifenole (przeciwutleniacze) 1 g 0.07 g 0.25 g
Białko 2.74 g 0.2 g 0.2 g
Błonnik 3.14 g
Wapń 32.8 mg 3 mg 2 mg
Żelazo 1.3 mg 0.2 mg
Potas 200 mg 27 mg 65 mg
Witamina A 3 mg
Witamina C 18.5 mg 6 mg
Karoten 3 mg

Źródło: Ecopro Research Co. Ltd. // By Standard Table of Food Composition in Japan Fifth Revised Edition, 2000 // Recourses Council, Science and Technology Agency, Japan // Analiza dla herbaty Matcha Hikari.

Czy teraz już dzięki powyższym danym przekonujesz się, że odkryliśmy japońską doskonałość…? Poznaj jej tajemnicę. Chcemy zainspirować Cię i pomóc odkryć Twoją pasję do zielonej herbaty Matcha. Piękno, jasność umysłu, zdrowie, fantastyczny delikatny smak i fascynacja Matchą – tego wszystkiego możesz doświadczyć kosztując zielonej herbaty Matcha. Osobiście przekonaj się o unikalnych właściwościach herbaty Matcha i…. podziel się tym z innymi. Raz spróbujesz i będziesz chciała pić już tylko oferowaną przez nas zieloną herbatę Matcha.

Matcha jest najbardziej ekscytującym odkryciem w europejskim świecie herbaty XXI wieku !

Za chwilę kolejne wyniki badań, które powinny do końca przekonać Cię o unikalnych właściwościach herbaty Matcha ! Czy jesteś ciekawa, jak szybko zakochasz się w herbacie Matcha ? 🙂

Indeks ORAC (Oxygen Radical Absorbing Capacity)

Indeks ORAC mierzy ilość antyoksydantów (przeciwutleniaczy) w produktach spożywczych. ORAC to skrót od Oxygen Radical Absorbing Capacity (Zdolność Wiązania Wolnych Rodników) i wskazuje on na to, jak skutecznie dany rodzaj pożywienia pomaga wiązać wolne rodniki. Przeciętna osoba powinna w ciągu dnia spożywać od 3000 do 5000 jednostek. Im większa wartość wskaźnika ORAC tym więcej antyoksydantów zawartych w jedzeniu. Matcha uzyskuje wynik 1573 jednostek, czyli 1 gram herbaty Matcha daje 1573 jednostek indeksu ORAC.

Poniżej znajdziesz wyniki indeksu ORAC artykułów spożywczych o najwyższym poziomie przeciwutleniaczy (w jednostkach ORAC na gram):

0
Matcha
0
Jagody Goji
0
Gorzka czekolada
0
Owoce granatu
0
Jagody acai
0
Brokuły

Źródło: Lipophilic and Hydrophilic Antioxidant Capacities of Common Foods in the United States, Journal of Agricultural Food Chemistry 2004, 52, 4026-4037 // ORAC Analysis on Matcha Green Tea: Brunswick Laboratories // Analiza dla herbaty Matcha Hikari.

Jedynie kilka firm w Japonii posiada know how, jak produkować autentyczną herbatę Matcha. Tylko oferowana przez nas herbata spełniła rygorystyczne warunki certyfikacji żywności organicznej (ekologicznej) w Europie, USA i Azji.

Prosimy uważać na podróbki japońskiej herbaty Matcha ! W Polsce od niedawna dostępne są opakowania „japońskiej” herbaty Matcha pochodzące z Chin… Mamy przyjemność być dystrybutorem na rynku polskim japońskiego producenta Matchy – firmy Aiya.

Czy wiesz już, jak dobrze poczujesz się po wypiciu kubka gorącej, aromatycznej herbaty Matcha ? Nie jestem pewna, czy już sobie uświadamiasz, jak wiele może zyskać atmosfera spotkania, na którym podajesz do picia herbatę Matcha. Kiedy będziesz chciała zrobić dobre wrażenie na swych gościach, możesz po prostu zamówić u nas herbatę Matcha.

Przejdź teraz do następnej strony – wybierz w menu tematy, który Cię interesują. Zapraszam !