logo freshandgreen

DARMOWA dostawa od 250 zł

14 DNI na zmianę decyzji

100% zdrowia i smaku

Zestawy i prezenty

Szukasz idealnego, oryginalnego a przede wszystkim użytecznego prezentu ? Zawsze życzysz zdrowia, ale za słowami nie idą czyny? Czas to zmienić wraz z niesamowitymi zestawami prezentów w naszym sklepie.

Podaruj swoim bliskim prezent którego nie można wycenić zdrowie. Zestaw do herbaty matcha to ręcznie wykonana, elegancka miseczka wraz z łyżeczką bambusową do nakładania herbaty zapewni twoim bliskim niezapomniane chwile spędzone z prozdrowotną zieloną japońską herbatą która pozytywnie wpłynie na samopoczucie, poprawia sprawność fizyczną i psychiczną oraz sprawi że ty i twoi bliscy będziecie cieszyć się wspólnymi chwilami jeszcze bardziej intensywnie.

Kup zestawy do herbaty matcha i ciesz się jej wyjątkowym smakiem.

Delektuj się niepowtarzalnym smakiem zielonej herbaty w eleganckim zestawie i wywołaj uśmiech na twarzach twoich bliskich. Kultywuj japońską tradycję picia zielonej herbaty i stań się członkiem tej kultury. Niech każdy dzień będzie nowym dniem i niesamowita przygodą w której będziemy Ci towarzyszyć. Zapoznaj się z promocjami w naszym sklepie i skorzystaj jeszcze bardziej na niepowtarzalnej ofercie sklepu Fresh & Green.