logo freshandgreen

DARMOWA dostawa od 250 zł

14 DNI na zmianę decyzji

100% zdrowia i smaku

Ważne informacje o herbacie matcha

matcha-unikalna

Matcha informacje

Czy już pisałam, że herbata Matcha jest unikalna ?  😉

Wyjątkowy jest nie tylko proces produkcji herbaty matcha, ale i postać, w jakiej ją pijemy lub spożywamy w innych produktach.

Zastanawiasz się, czym oprócz niesamowitego aromatu, delikatnego smaku i jedynego w swoim rodzaju koloru, matcha odróżnia się od innych zielonych herbat ?

UWAGA ! Matcha to de facto sproszkowane na drobniutki puder całe liście zielonej herbaty – w dodatku tej najwyższej jakości, czyli tenchy ! Gdy pijesz herbatę Matcha, dostarczasz do swojego organizmu kilkakrotnie więcej składników odżywczych niż podczas picia zwykłego naparu z liści zielonej herbaty.
Jak duża jest to różnica ? Otóż jedna filiżanka Matchy jest równowartością 10 filiżanek zwykłej zielonej herbaty…

Jedynie kilka firm w Japonii posiada know how, jak produkować autentyczną herbatę matcha. To właśnie oferowana przez nas herbata spełniła rygorystyczne warunki certyfikacji żywności organicznej (ekologicznej) w Europie, USA i Azji.

Prosimy uważać na podróbki japońskiej herbaty matcha ! W Polsce dostępne są opakowania „japońskiej” herbaty matcha pochodzące z Chin, czy Korei… Mamy przyjemność być dystrybutorem na rynku polskim japońskiego producenta matchy – firmy Aiya.

Czy wiesz już, jak dobrze poczujesz się po wypiciu kubka gorącej, aromatycznej herbaty matcha ? Nie jestem pewna, czy już sobie uświadamiasz, jak wiele może zyskać atmosfera spotkania, na którym podajesz do picia herbatę matcha. Kiedy będziesz chciała zrobić dobre wrażenie na swych gościach, możesz po prostu zamówić u nas herbatę matcha.

Jeśli chcesz poznać jeszcze więcej zaskakujących faktów, które mogą mieć znaczenie dla Twojego zdrowia i podniebienia ? Matcha informacje ? Zapraszam do tego wpisu: kliknij w link.

Podobne wpisy